INVITATIE GRATIS LA FILM! CONCURS NEWS BUZAU – HAI LA HAPPY CINEMA! Vezi aici filmele!

CONCURS NEWS BUZAU! DAI DOUA PRINTSCREENURI LA ACEST ARTICOL CU POSTAREA DISTRIBUITA PE CEL PUTIN 2 GRUPURI DE FACEBOOK DIN BUZAU (trimite-ne dovada pe emailul de mai jos!!!)SI OBTII O INVITATIE GRATIS PENTRU 2 PERSOANE LA FILM! LASA-NE DOVADA PE MAILUL REDACTIEI SI UN NUMAR DE TELEFON SI TE SUNAM NEGRESIT! Asa cum v-am obisnuit, va prezentam oferta de filme ale Happy Cinema Buzau, cel mai titrat cinematograf din oras. Adresa de email pentru CONCURS - gavriluta_iulian@yahoo.com   

Vineri,14 Iunie
14:30 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 Noaptea lui Vlad - Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
18:30 Mașa și cele 6ase umbre - Acţiune, Normal, AP12
19:10 Întors pe dos 2 (sub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:30 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:00 DogMan - Dramă, Premiera, AP12
21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Sâmbătă,15 Iunie
11:00 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
11:30 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:00 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
13:00 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:00 Noaptea lui Vlad - Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
15:00 Furiosa: A Mad Max Saga - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
15:30 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
17:30 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:00 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
18:30 Mașa și cele 6ase umbre - Acţiune, Normal, AP12
19:30 Întors pe dos 2 (sub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:30 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:00 DogMan - Dramă, Premiera, AP12
21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Duminică,16 Iunie
10:30 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
11:00 Frumoasa din Pădurea Adormită - Aventuri, Familie, Normal, AG
11:30 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:10 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
12:40 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:10 Noaptea lui Vlad - Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
15:00 Furiosa: A Mad Max Saga - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
15:30 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:10 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
17:30 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:00 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
18:30 Mașa și cele 6ase umbre - Acţiune, Normal, AP12
19:30 Întors pe dos 2 (sub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:30 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:00 DogMan - Dramă, Premiera, AP12
21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Luni,17 Iunie
14:30 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 Noaptea lui Vlad - Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
18:30 Mașa și cele 6ase umbre - Acţiune, Normal, AP12
19:10 Întors pe dos 2 (sub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:30 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:00 DogMan - Dramă, Premiera, AP12
21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Marţi,18 Iunie
14:30 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 Noaptea lui Vlad - Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
18:30 Mașa și cele 6ase umbre - Acţiune, Normal, AP12
19:10 Întors pe dos 2 (sub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:30 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:00 DogMan - Dramă, Premiera, AP12
21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Miercuri,19 Iunie
14:30 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
18:30 Mothers' Instinct - Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
19:00 The Bikeriders - Crimă, Dramă, Avanpremiera, AP12
20:30 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:00 DogMan - Dramă, Premiera, AP12
21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Joi,20 Iunie
14:30 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 Garfield (dub)3D - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 My Sweet Monster - Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
19:00 Rite Here Rite Now - Muzică, Premiera, N15
19:00 Mothers' Instinct - Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
20:30 Bad Boys: Ride or Die - Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:00 The Bikeriders - Crimă, Dramă, Avanpremiera, AP12