INVITATIE GRATIS LA FILM! CONCURS NEWS BUZAU – HAI LA HAPPY CINEMA! Vezi aici filmele!

CONCURS NEWS BUZAU! DAI DOUA PRINTSCREENURI LA ACEST ARTICOL CU POSTAREA DISTRIBUITA PE CEL PUTIN 2 GRUPURI DE FACEBOOK DIN BUZAU (trimite-ne dovada pe emailul de mai jos!!!)SI OBTII O INVITATIE GRATIS PENTRU 2 PERSOANE LA FILM! LASA-NE DOVADA PE MAILUL REDACTIEI SI UN NUMAR DE TELEFON SI TE SUNAM NEGRESIT! Asa cum v-am obisnuit, va prezentam oferta de filme ale Happy Cinema Buzau, cel mai titrat cinematograf din oras. Adresa de email pentru CONCURS - gavriluta_iulian@yahoo.com   

Vineri,5 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
16:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:30 Jeff Koons: A Private Portrait - Biografic, Documentar, Premiera, AG
18:30 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
20:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18
21:00 The First Omen - Horror, Premiera, N15
21:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12

Sâmbătă,6 Aprilie
11:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
11:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
12:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
13:30 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
14:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
15:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
16:00 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
16:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
18:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
19:00 The First Omen - Horror, Premiera, N15
20:30 The First Omen - Horror, Premiera, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18

Duminică,7 Aprilie
11:00 Frumoasa și Bestia - Familie, Romantic, Dragoste, Premiera, AG
11:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
12:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
13:30 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
14:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
15:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
16:00 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
16:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
18:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
19:00 The First Omen - Horror, Premiera, N15
20:30 The First Omen - Horror, Premiera, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18

Luni,8 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
16:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:10 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
18:30 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
20:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18
21:00 The First Omen - Horror, Premiera, N15
21:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12

Marţi,9 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
16:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:20 Immaculate - Horror, Normal, IM18
18:40 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12
20:30 Civil War - Acţiune, Dramă, Avanpremiera, AP12
21:00 The First Omen - Horror, Premiera, N15
21:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12

Miercuri,10 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Immaculate - Horror, Normal, IM18
16:30 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Ghostbusters: Frozen Empire - Aventuri, Comedie, Fantastic, SF, Avanpremiera, AP12
19:00 Back to Black - Biografic, Dramă, Avanpremiera, AP12
19:00 SUGA | Agust D TOUR ‘D-DAY’ THE MOVIE - Muzică, Premiera, AG
20:30 Civil War - Acţiune, Dramă, Avanpremiera, AP12
21:00 The First Omen - Horror, Premiera, N15
21:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12

Joi,11 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Immaculate - Horror, Normal, IM18
16:30 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Ghostbusters: Frozen Empire - Aventuri, Comedie, Fantastic, SF, Avanpremiera, AP12
18:30 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Premiera, IM18
19:00 Back to Black - Biografic, Dramă, Avanpremiera, AP12
20:30 Civil War - Acţiune, Dramă, Avanpremiera, AP12
21:00 The First Omen - Horror, Premiera, N15
21:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, AP12