INVITATIE GRATIS LA FILM! CONCURS NEWS BUZAU – OBTINE O INVITATIE PENTRU 2 PERSOANE LA FILM! HAI LA HAPPY CINEMA! Vezi aici filmele de la cel mai bun cinematograf din oras!

CONCURS NEWS BUZAU! DAI DOUA PRINTSCREENURI LA ACEST ARTICOL CU POSTAREA DISTRIBUITA PE CEL PUTIN 2 GRUPURI DE FACEBOOK DIN BUZAU (trimite-ne dovada pe emailul de mai jos!!!)SI OBTII O INVITATIE GRATIS PENTRU 2 PERSOANE LA FILM! LASA-NE DOVADA PE MAILUL REDACTIEI SI UN NUMAR DE TELEFON SI TE SUNAM NEGRESIT! Asa cum v-am obisnuit, va prezentam oferta de filme ale Happy Cinema Buzau, cel mai titrat cinematograf din oras. Adresa de email pentru CONCURS - gavriluta_iulian@yahoo.com   

Vineri,29 Martie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
16:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Normal, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Arthur the King - Aventuri, Premiera, AG
18:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
20:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18

Sâmbătă,30 Martie
10:00 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
10:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
11:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
12:00 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
12:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
14:00 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Normal, AP12
14:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
15:00 Arthur the King - Aventuri, Premiera, AG
16:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:30 Phoenix: Povestea - Documentar, Muzică, Premiera, AG
18:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
20:00 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18

Duminică,31 Martie
10:00 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
10:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
11:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
12:00 Big Trip 2: Special Delivery - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
12:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
14:00 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Normal, AP12
14:30 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
15:00 Arthur the King - Aventuri, Premiera, AG
16:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:30 Phoenix: Povestea - Documentar, Muzică, Premiera, AG
18:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
20:00 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18

Luni,1 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
16:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Normal, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Arthur the King - Aventuri, Premiera, AG
18:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
20:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18

Marţi,2 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
16:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Normal, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Arthur the King - Aventuri, Premiera, AG
18:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
20:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18

Miercuri,3 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Arthur the King - Aventuri, Premiera, AG
16:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Normal, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:10 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
18:30 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Avanpremiera, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
20:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18

Joi,4 Aprilie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Normal, AG
14:30 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Arthur the King - Aventuri, Premiera, AG
16:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Normal, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:10 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Normal, N15
18:30 Monkey Man - Acţiune, Thriller, Avanpremiera, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Premiera, AP12
20:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 The First Omen - Horror, Avanpremiera, N15
21:30 Immaculate - Horror, Normal, IM18