INVITATIE GRATIS LA FILM! CONCURS NEWS BUZAU – OBTINE O INVITATIE PENTRU 2 PERSOANE LA FILM! HAI LA HAPPY CINEMA! Vezi aici filmele de la cel mai bun cinematograf din oras!

CONCURS NEWS BUZAU! DAI DOUA PRINTSCREENURI LA ACEST ARTICOL CU POSTAREA DISTRIBUITA PE CEL PUTIN 2 GRUPURI DE FACEBOOK DIN BUZAU (trimite-ne dovada pe emailul de mai jos!!!)SI OBTII O INVITATIE GRATIS PENTRU 2 PERSOANE LA FILM! LASA-NE DOVADA PE MAILUL REDACTIEI SI UN NUMAR DE TELEFON SI TE SUNAM NEGRESIT! Asa cum v-am obisnuit, va prezentam oferta de filme ale Happy Cinema Buzau, cel mai titrat cinematograf din oras. Adresa de email pentru CONCURS - gavriluta_iulian@yahoo.com   

Vineri, 22 Martie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Premiera, AG
14:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
16:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
18:00 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
18:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18
19:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Premiera, AP12
20:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
21:10 Imaginary - Horror, Normal, N15
21:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18

Sâmbătă,23 Martie
11:00 Butterfly Tale - Animaţie, Familie, Normal, AG
11:30 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Premiera, AG
12:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
14:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Arthur the King - Aventuri, Avanpremiera, AP12
15:30 Beautiful Wedding - Comedie, Romantic, Dragoste, Normal, N15
16:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
17:20 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
18:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18
19:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Premiera, AP12
20:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
21:10 Imaginary - Horror, Normal, N15
21:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18

Duminică,24 Martie
11:00 Micuța Dorothy - Aventuri, Familie, Normal, AG
11:30 Butterfly Tale - Animaţie, Familie, Normal, AG
12:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Premiera, AG
13:20 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Beautiful Wedding - Comedie, Romantic, Dragoste, Normal, N15
15:20 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
17:20 Arthur the King - Aventuri, Avanpremiera, AP12
17:40 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
18:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18
19:40 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Premiera, AP12
20:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
21:00 Imaginary - Horror, Normal, N15
21:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18

Luni,25 Martie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Premiera, AG
14:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
16:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
18:00 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
18:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18
19:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Premiera, AP12
20:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
21:10 Imaginary - Horror, Normal, N15
21:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18

Marţi,26 Martie
10:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Premiera, AG
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Premiera, AG
14:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
16:30 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:00 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
18:00 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
18:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18
19:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Premiera, AP12
20:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
21:10 Imaginary - Horror, Normal, N15
21:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18

Miercuri,27 Martie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Premiera, AG
14:30 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
16:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Premiera, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Imaginary - Horror, Normal, N15
18:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Avanpremiera, AP12
20:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18

Joi,28 Martie
14:00 Best Birthday Ever (dub) - Animaţie, Premiera, AG
14:30 Dolphin Boy (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Katak - Beluga curajoasă (dub) - Animaţie, Aventuri, Comedie, Normal, AG
16:30 Băieții buni ajung în Rai - Comedie, Dramă, Premiera, AP12
17:00 Kung-Fu-Panda 4 (dub) 3D - Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Imaginary - Horror, Normal, N15
18:30 Sleeping Dogs - Crimă, Mister, Thriller, Premiera, N15
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Avanpremiera, AP12
20:30 Dune: Part Two - Acţiune, Aventuri, Dramă, SF, Normal, N15
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire - Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:30 Immaculate - Horror, Premiera, IM18