In conformitate cu directiile de actiune privind orientarea carierei la nivel judetean, „Targul Ofertelor Educationale”, pentru elevii claselor a VIII-a, editia a XVIII-a, se va desfasura in perioada 5 - 6 mai 2017 la Consiliul Judetean Buzau. Deschiderea oficiala a targului va avea loc vineri, 5 mai, ora 10.00. Program targului: vineri 10.00-18.00, sambata 10.00-18.00. La targ participa toate liceele din municipiul Buzau din invatamantul de stat.
A.D.