DEDEMAN Buzau face ANGAJARI. Detalii aici

Dedeman BuzauBrandul Dedeman, al cunoscutei companii din Bacau, ocupa locul al treilea in primul Top 50 al celor mai importante branduri din Romania intocmit de Brand Finance, cea mai mare firma globala independenta de evaluare și strategie de brand, cu prezenta pe toate continentele.

Dedeman este, insa, cel mai valoros brand al unei companii cu actionariat integral romanesc. Oferta posturilor pe care DEDEMAN Buzau le are pentru a fi ocupate:

  1. Post disponibil: Dispecer monitorizare - Buzau

Tip job: Full time

Data introducerii:   04-01-2018

Valabil pana la:      05-02-2018

Descriere post

  • Asigura functionarea corecta a echipamentului de supraveghere si conexiunile de date
  • Monitorizeaza derularea intregii activitati din interiorul si exteriorul magazinului
  • Coordoneaza echipa care se ocupa de control si paza in magazin

Profil candidat

  • Atestat de agent de paza
  • Experienta relevanta in utilizarea echipamentelor de supraveghere video
  • Cunostintele despre materialele de constructii reprezinta un avantaj
  • Atentie distributiva, capacitate de analiza si simt dezvoltat al responsabilitatii
  • Abilitati de coordonare si dezvoltare a echipei
  • Abilitiati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa
  • Harnic, perseverent, cu initiativa si orientat spre invatare
  • Diplomat, orientat catre client si cu abilitati de gestionare a conflictelor
  • Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor
  • Persoana serioasa, onesta, fara antecedente penale
  • Operare MS Office ( Excel, Word )

Beneficii

  • Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
  • Training-uri specifice functiei
  • Posibilitatea dezvoltarii in cariera
  1. Post disponibil: Consultant vanzari - Buzau

Data introducerii:   03-01-2018

  • Consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si atingerii obiectivelor postului
  • Receptioneaza marfa din cadrul raionului
  • Aseaza si expune marfa conform procedurilor interne
  • Se implica activ in activitatile de promotie desfasurate in cadrul magazinului
  • Respecta si aplica principiile de vanzare invatate in cadrul training-urilor

  • Studii medii/superioare
  • Experienta in domeniul materialelor de constructii/instalatiilor reprezinta un avantaj
  • Excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa
  • Harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii
  • Orientat spre invatare, cu initiativa si capacitate de analiza
  • Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa
  • Operare MS Office ( Excel, Word)
  • Autorizatie ISCIR pentru utilajele de manevrat marfa constituie un avantaj

Beneficii

  • Training-uri de vanzari si produse

Detalii suplimentare se pot obtine accesand site-ul firmei: dedeman.ro sectiunea –recrutate.

A.M.

Adaugă comentariu

Codul de securitate
Actualizează

Comentarii

0 #3 Cerere angajarePopescu Nicolae 07-01-2018 17:05
Buna ziua ,ma numesc Nicu,am 22 de ani si imi doresc enorm un post de consultant vanzari in magazinul Dedeman.
Cunosc sarcinile care trebuiesc indeplinite ,in urma unui an de activitate in magazinul Praktiker.
0766399391 este numarul meu...am si un CV depus la informatii clienti Dedeman.
Va multumesc mult.
Citat
0 #2 AngajareSava mirela gabriela 07-01-2018 15:01
Pregătită pentru.un nou inceput.
Citat
0 #1 Vrajeala tipic romaneascaMihai 07-01-2018 12:39
Vrajeli,posturi le sant deja ocupate,anunt tipic romanesc,vb aceea,t duci lapomul laudat!,nesimti ti,ca daca t duci cu cv la iei,nici n7 t baga.n seama,il arunca,am patito eu,asa ca....!
Citat